Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Qindra izraelitë kanë parë UFO prej Sat 09 Jun 2012, 23:47

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Qindra izraelitë kanë parë UFO

Qindra izraelitë kanë telefonuar në polici duke konfirmuar se të enjten në mbrëmje kanë parë një disk fluturues (UFO) në veri të kufirit me Libanin, transmeton ZR njoftimet. Objekti i vogël i ndritshëm është vënë re edhe nga banorët e territoreve palestineze.

Përfaqësuesit e ushtrisë deklaruan se në këtë zonë nuk janë zhvilluar kurrfarë veprimesh nga ana e forcave ushtarake ajrore. Sipas fjalëve të Drejtorit të Observatorit, i cili ndodhet mu në zemër të Izraelit, edhe astronomët e tij e kanë vëzhguar këtë objekt, dhe, sipas mendimit të tij, ai nuk ishte meteor.

“Ai ngjasonte me një trup të vogël qiellor, por më pas filloi të rritet dhe të kryejë lëvizje në formë spirale, ndërsa më vonë u zhduk krejtësisht në retë e dendura”, - tregoi shkencëtari.

Shtypi izraelit kujtoi, se diçka e ngjashme është parë në vitin 2009 në Norvegji pikërisht në kohën kur Rusia testoi raketën balistike.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons