Forumi Kuq E Zi
Doktori, frymëmarrje gojë më gojë breshkës Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Doktori, frymëmarrje gojë më gojë breshkës Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Doktori, frymëmarrje gojë më gojë breshkës Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Doktori, frymëmarrje gojë më gojë breshkës Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Doktori, frymëmarrje gojë më gojë breshkës 373907_487333514611408_1989247114_n
Doktori, frymëmarrje gojë më gojë breshkës

Një doktor i ka shpëtuar jetën një breshke që po mbytej në një akuaruim duke i bërë frymëmarrje gojë më gojë.

34-vjeçari ka kaluar 6 minuta duke i bërë frymëmarrje artificiale Atlasit (emri i breshkës) derisa nisi të merrte sërish frymë.

“Më zuri frika sepse goja ime i mbulonte të gjithë kokën. Me shumë mundim gjeta një pozicion ku mund të fryja në gojë dhe pas gjashtë minutash rinisi të merrte frymë. Do më vinte shumë keq nëse do të ngordhte sepse normalja është që një breshkë të jetojë më shumë se njerëzit”, tha 34-vjeçari për ‘Daily Mail’.

“Kolegët në punë qeshën kur i tregova ngjarjen dhe më përgëzuan që më shkoi mendja tek frymëmarrja artificiale në një rast të tillë”, shton doktori britanik.

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
a mund e ka ber dicka te till po sa goj ka breshka mar?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons