Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Posto temë të re

Lajmërim & Ngjitës [2]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri  Global announcement:  

Pamja e re per forumin 2014

   nga $EB@$TJ@N
475prej Mon 17 Mar 2014, 19:12 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri  Ngjitës  

Thënie me vlerë

 [ 1, 2, 3 ] nga $EB@$TJ@N
72330prej Tue 05 Mar 2013, 15:41 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [49]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Horror në një spital në Rio de Janeiro

   nga $EB@$TJ@N
027prej Tue 15 Apr 2014, 15:16 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Të qethesh si lideri

   nga $EB@$TJ@N
036prej Wed 26 Mar 2014, 19:25 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rrëzimi i MH370, vetvrasje?

   nga $EB@$TJ@N
050prej Tue 25 Mar 2014, 18:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rusia dhe siguria botërore

   nga $EB@$TJ@N
037prej Tue 25 Mar 2014, 00:48 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rusia përjashtohet nga G8

   nga $EB@$TJ@N
042prej Mon 24 Mar 2014, 22:58 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Turqia rrëzon aeroplanin sirian

   nga $EB@$TJ@N
052prej Sun 23 Mar 2014, 20:09 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

sida

   nga erjola.skenderi@hotmail.c
 SIDa
135prej Wed 05 Mar 2014, 19:25 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë - Rusisë: “Mos ceno sovranitetin e Ukrainës, pasojat do të jenë të paparashikueshme”

   nga $EB@$TJ@N
020prej Mon 03 Mar 2014, 20:31 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çfarë u tregohet rusëve për Ukrainën në televizionin e tyre

   nga $EB@$TJ@N
024prej Mon 03 Mar 2014, 20:22 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ky është arkiepishkopi hero, i cili mbrojti ushtarët ukrainas nga specialët rusë

   nga $EB@$TJ@N
046prej Mon 03 Mar 2014, 20:17 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Mblidhet urgjent Këshilli i Lartë i NATO-s, Rasmussen: “Rusi largohu nga Ukraina, është partneri ynë më i ngushtë”

   nga $EB@$TJ@N
026prej Mon 03 Mar 2014, 20:10 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lajm i fundit: Dezerton dhe brigada 240 e aviacionit luftarak të Ukrainës, i bashkohet Rusisë (video)

   nga $EB@$TJ@N
036prej Mon 03 Mar 2014, 20:06 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Leksioni i Bobi Fisher mbi shahun, si aventura e mendjes njerëzore

   nga $EB@$TJ@N
0142prej Sun 29 Dec 2013, 20:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kush ishte Leonardo Da Vinçi ?

   nga $EB@$TJ@N
0138prej Sun 29 Dec 2013, 19:26 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Perse te lidheni me vajza qe pelqejne te lexojne?

   nga $EB@$TJ@N
0140prej Sun 22 Dec 2013, 23:27 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

7 mrekullite e molles

   nga $EB@$TJ@N
0119prej Sun 22 Dec 2013, 10:38 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pastrueset zbulojne 280 shufra floriri me vlere 1.17 mln paund

   nga $EB@$TJ@N
048prej Fri 13 Dec 2013, 18:47 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Besimi në çift, si ta ndërtojmë

   nga $EB@$TJ@N
039prej Fri 13 Dec 2013, 18:40 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Vidhte paswordet e facebook, pranga për hackerin nga Elbasani

   nga $EB@$TJ@N
051prej Wed 11 Dec 2013, 17:57 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çfarë e bën Ebolan virus më të rrezikshëm se të tjerët?

   nga $EB@$TJ@N
060prej Mon 09 Dec 2013, 22:36 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çfarë thotë ngjyra juaj e syve për personalitetin tuaj

   nga $EB@$TJ@N
049prej Sat 30 Nov 2013, 19:56 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Siri: Mungesë Ushqimi; rebelët masakrojnë edhe kafshët e Kopshtit Zoologjik

   nga $EB@$TJ@N
038prej Sat 30 Nov 2013, 15:26 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tragjedi/ Pit Bulli ha në sy të nënës vajzën 4-vjeçare (foto)

   nga $EB@$TJ@N
1439prej Wed 27 Nov 2013, 16:33 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lajm i fundit: Turqia grumbullon ushtrinë në kufi me Greqinë, tensioni i “luftës” përfshinë parlamentin grek

   nga $EB@$TJ@N
150prej Wed 27 Nov 2013, 16:31 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Lendet Kimike Siriane !

   nga $EB@$TJ@N
153prej Wed 27 Nov 2013, 16:30 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

LAJMI FUNDIT: Armët kimike,Rama: Asnjë plan që cënon edhe një fije shqiptarët

   nga $EB@$TJ@N
147prej Wed 27 Nov 2013, 16:30 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Paketa “e majme” e ofruar për qeverinë, në këmbim të armëve kimike!

   nga $EB@$TJ@N
147prej Wed 27 Nov 2013, 16:28 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ambasada e SHBA-ve: E respektojmë vendimin e Kryeministrit Rama

   nga $EB@$TJ@N
154prej Wed 27 Nov 2013, 16:28 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SAKRIFICAT E PRINDIT: NE PUNE ME TE BIJEN 1-MUAJSHE!

   nga $EB@$TJ@N
147prej Wed 27 Nov 2013, 16:27 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Dhjete tipat qe nuk duhet ti keni ne Facebook

   nga $EB@$TJ@N
132prej Wed 27 Nov 2013, 16:26 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ambasadori Amerikan thyen heshtjen per armet kimike

   nga $EB@$TJ@N
060prej Thu 07 Nov 2013, 18:03 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ikën njëri nga “Apartamenti 2XL”, për t’iu bashkuar Sajmir Kodrës

   nga $EB@$TJ@N
099prej Wed 06 Nov 2013, 21:47 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

LETËR ÇDO PRINDI

   nga $EB@$TJ@N
285prej Sat 26 Oct 2013, 17:48 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tritol godinës pa leje pranë Ekonomikut

   nga $EB@$TJ@N
031prej Sun 20 Oct 2013, 14:44 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shoqata e shërbimit urban kërkon rritjen e çmimit të biletës

   nga $EB@$TJ@N
043prej Sat 19 Oct 2013, 18:54 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Presidenti grek: Janina është e Shqipërisë

   nga $EB@$TJ@N
053prej Wed 16 Oct 2013, 21:49 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Ja shtetet ku vajzat dorëzohen me lehtë. HARTA

   nga $EB@$TJ@N
039prej Tue 15 Oct 2013, 01:35 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Rusia nuk pranon Miss Kosovën, tërhiqet edhe Shqipëria

   nga $EB@$TJ@N
047prej Fri 11 Oct 2013, 19:01 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Hajdutë të ndershëm !

   nga $EB@$TJ@N
 Hajdutë të ndershëm ! (Ja vlen ta lexoni ! )
0158prej Mon 07 Oct 2013, 22:14 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Hitleri nuk u vra në Berlin, vdiq në Argjentinë më 1962

   nga $EB@$TJ@N
039prej Thu 03 Oct 2013, 19:46 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

10 - keshillat qe mund ti jepje nje: shoqe / ose shoku te mire.

   nga $EB@$TJ@N
150prej Sun 29 Sep 2013, 08:31 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

5 gjërat që të gjitha gratë duhet t’i dinë për burrat e tyre

   nga $EB@$TJ@N
144prej Sun 29 Sep 2013, 08:29 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kitara dhe historia e saj

   nga $EB@$TJ@N
282prej Sun 29 Sep 2013, 08:29 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

70-vjeçari nga Fushë Kruja shpall vdekjen dhe i hap varrin vetes, vetëm për ta parë fëmijët që e kishin harruar!

   nga $EB@$TJ@N
145prej Tue 10 Sep 2013, 07:45 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Turqia bëhet gati për luftë…

   nga $EB@$TJ@N
156prej Sat 07 Sep 2013, 17:36 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pritet urdhri i Obamas, rusët kërcënojnë me “ndizje të Lindjes së Mesme”

   nga $EB@$TJ@N
150prej Sat 07 Sep 2013, 17:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

FBI deklaron se ka fituar mbi grupin e vepruesve Anonymous

   nga $EB@$TJ@N
261prej Sat 07 Sep 2013, 17:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

KTHIMET E SHQIPTAREVE NE KUFI, POLICIA: DO TE SILLEMI NJESOJ ME SHTETASIT GREKE!

   nga $EB@$TJ@N
147prej Sat 07 Sep 2013, 17:35 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

AUSTRONAUTI ITALIAN PERJETON MAKTH NE HAPSIRE!

   nga $EB@$TJ@N
146prej Sat 07 Sep 2013, 17:34 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit

Temat [49]

  Mbrapsht në krye

Faqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Posto temë të re

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator, Moderator, Staffi Kuq e zi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi