Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fansat e Madonnës kërkojnë paratë prej Thu 02 Aug 2012, 17:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Fansat e Madonnës kërkojnë paratë

Nuk kanë të sosur polemikat lidhur me koncertin e Madonnës në Olympia të Parisit, i mbajtur më 26 korrik.

Madonan i justifikoi vërshëllimat dhe shishet e hedhura në skenë në përfundim të shfaqjes, si vepër të ndonjë njeriu të vetëm.

Gjithsesi disa fansa i kanë dërguar email kompanisë që organizoi eventin, Live Nation duke i kërkuar paratë e biletës, pasi në të kundërt do i drejtohen drejtësisë.

Në një email të përbashkët fansat kërkojnë që për biletën e tyre për të cilën kanë paguar mbi 270 euro, ajo tu rimbursohet, pasi në sallë ishin 2600 spektatorë.

Mbrëmjen e spektaklit Madonna u ngjit në skenë me dy orë vonesë, ndërsa këndoi 8 këngë u largua nga skena pa përshëndetur fare.

Në emailin e fansave thuhet se show i Madonnës nuk ishte në nivel, madje ishte zhgënjyes, ndonëse kishin paguar së paku 35 euro për të dëgjuar vetëm një këngë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Fansat e Madonnës kërkojnë paratë prej Mon 14 Jan 2013, 14:21

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh madonna edhe kjo e tregoi fytyren e vertet se kush eshte


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons