Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kerr, foto me të brendshme për fansat prej Mon 23 Apr 2012, 15:13

Vizitor

avatar
Vizitor
Edhe pse është bërë me djalë jo shumë kohë më parë, modelja Miranda Kerr është në një formë të shkëlqyer dhe për ndjekësit e saj në Twitter ka publikuar një foto vetëm me të brendshme. Fotoja është bërë me aparatin e saj celular dhe bashkëshortja e aktorit Orlando Bloom ka pozuar në shtrat dhe me flokët e lëshuara.“Ëngjëlli” i Victoria’s Secret shoqëroi foton me shkrimin: “Në radhë të parë jam bashkëshorte dhe nënë, pastaj vjen puna.”

Modelja australiane është shpallur si femra më e bukur e vitit 2012 nga revista ‘Who’.
tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kjo esht yll o mik div ew veret sa e miraaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons