Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Pas videos ku ishte filmuar nudo fshehtas, nuk mungon reagimi i Bleona Qeretit. Këngëtarja shprehet tepër e indinjuar për imazhet e saj që kanë pushtuar ueb faqet. Sipas Bleonës, dikush e ka shfrytëzuar momentin kur ajo po ndërrohej pas kuintave dhe ka çarë çadrën e ka filmuar me celular momentin e zhveshjes.

“Miqtë e mi, sikundër e keni parë, këto dy ditë në internet po qarkullon një video, me përshkrimin ‘Bleona Nudo’. Siç besoj e keni kuptuar, parë edhe ju, ajo është një video e xhiruar me celular nga një person (s’di në duhet ta quaj fans), i cili, pasi e ka kryer vjedhurazi këtë regjistrim, e ka shpërndarë në Youtube dhe rrjete të tjera. E ndjeva të nevojshme ta bëja këtë sqarim për të gjithë fansat që po më shkruajnë ‘non-stop’ në Facebook. Unë kam qenë duke u bërë gati për performancën e radhës që kisha në Shkodër, kur ky person ka çarë çadrën, ku ne kishim improvizuar dhomën e ndërrimit, dhe ka bërë këtë video, e cila na ka shkaktuar shqetësim mua, familjes dhe fansave të mi. Shpresoj në mirëkuptimin tuaj! Bleona”, shkruan këngëtarja në Facebook.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shikoje videon tjeter qe e kam sjell une


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahah e pash e pash


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Sexi girl


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
mos e beni kaq tragjike se ne Rimini ne itali gjysma e femrave ishin siper pa.............

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Pa cfare o Alem,,se asgje s'po kuptoj


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po pra.Poshte kane rroba plazh siper jo.Po kur ka shume nuk bie ne sy.Mua nuk me bente pershtypje se e kam pare edhe ne plazhet e Gjermanise.

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Eh mire shume,,por ne jemi shqiptare dhe se kemi tradite te zhvishemi tersisht


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Po ti cfar do beje sikur te martoheshe ne Gjermani dhe komshija jote te cvishej matan gardhit dhe te shtrihej ne diell dhe te te thote Alena eja te pime nje kafe?

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Une do shkoja per kafe,,ai/ajo le te rri i/e zhveshur cdo kush i ka punet e veta


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kultur e gjall bleon ahahahah shifeni ca ka ber kte radh Kliko Ktu ==>
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh esht jashtetit kjo prandaj se vret mendjen fort pasi aty nuk paragjykohen aq shum sic paragjykohen tek ne


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons