Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Fansat e Elvanës pengojnë xhirimin e klipit prej Tue 19 Jul 2011, 18:07

Vizitor

avatar
Vizitor
Është ndër këngëtaret më “hot” të momentit. E tregojnë më së mirë edhe fansat e shumtë të cilët e adhurojnë deri në atë pikë sa… ndonjëherë të prishin punë. Kështu ka ndodhur gjatë xhirimeve të klipit të dytë të kësaj vere të këngëtares Elvana Gjata.Pas përfundimit të klipit të parë, në ishullin e mrekullueshëm grek Santorini, Elvana bashkë me producentët e klipit menduan që disa pjesë të kripit t’i realizonin në rrugët e zonës së ish bllokut në Tiranë. Mirëpo, me të nisur xhirimet, një turmë e madhe fansash janë mbledhur rreth këngëtares, duke penguar vazhdimin e xhirimit.Megjithëse Elvana dhe producentët e klipit janë përpjekur të rinisin punën, ka qenë e pamundur, sepse fansat e saj sa vinin e shtoheshin, derisa krijuan një turmë që, në këtë rast mund të quhen një turmë “keqbërësish”.Si përfundim, stafi realizues i klipit hoqi dorë nga klipi, të paktën për atë ditë, për t’i shtyrë në një ditë më të përshtatshme e sidomos në një zonë më të përshtatshme. Bluetooth

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons