Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Copëtoi viktimën dhe i dërgoi pjesët në zyrat e partive

Një aktor porno nga Kanadaja është shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzohet se ka vrarë një person dhe copat nga trupi i tij ua ka dërguar zyrave të partive politike.

Luka Rocco Magnotta dyshohet se është arratisur nga Kanadaja. Ai është futur në listën e Interpolit.

Sipas BBC, Magnotta i ka postuar të martën një këmbë njeriu zyrës së kryeministrit Stephen Harper, kurse një dorë njeriu e dërgoi në zyrat e Partisë Liberale.

Një nga këshilltarët e kryeministrit hapi pakon dhe mbeti i shokuar. Një zëdhënës i partisë tha se ishte diçka e tmerrshme. Dyshohet se viktima është rreth të 30-ave. Ka po ashtu dyshime se Magnota ka qenë në lidhje me viktimën.

I dyshuari për këtë krim horror luante në filma porno si aktor biseksual.

Në vitin 2010 ai pati postuar online një video ku shfaqej duke mbytur dy mace.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons