Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Google ka zyrat më relaksuese në botë prej Sat 26 May 2012, 16:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

E kush nuk do të dëshironte të punonte në këto zyra të mrekullueshme.

Nga fotot duket qartë se janë zyrat e kompanisë gjigante ” Google”.

Këto pamje përrallore i përkasin ambienteve të punës në Zyrih të Zvicrës dhe në Kaliforni të SHBA-ve.

Google përveç vendit të punës të ofron një pamje relaksuese si dhe ofron një numër të madh përfitimesh për punonjësit e saj.
Në këtë kompani punonjësit shprehen se shërbimet janë mjaft të këndshme dhe të rehatshme.

Gjithashtu, zyrat e saj janë nga më të njohurat dhe marrin çdo ditë kurrikulume nga mbarë bota.

________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Google ka zyrat më relaksuese në botë prej Fri 15 Feb 2013, 09:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nrm se esht me e fuqishmja ne ket bott


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons