Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hidhet pa parashutë nga 731 metra lartësi prej Sun 27 May 2012, 10:11

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Hidhet pa parashutë nga 731 metra lartësi
Britaniku Gary Connery ka arritur të
hidhet pa parashutë nga 731 metra
lartësi, e c’është më e rëndësishmja të
mbijetojë edhe pas rënies në Tokë.
Connery, i cili u hodh nga helikopteri, ishte
veshur me një veshje të pajisur me krahë
të veçantë.
41-vjeçari, Gary Connery, u hodh në jug të
Anglisë mbi Henley-on-Thames. Shpejtësia e
zbritjes e cila zgjati vetëm pak minuta kishte
kaluar 130 km në orë. Connery u hodh mbi
një grumbull të madh të përbërë prej 18 600 kutish për të minimizuar sadopak
tronditjen. Pas zbritjes së suksesshme spektatorët arritën të marrin frymë lirisht.
Në një intervistë të dhënë për “Sky News” dubluesi i njohur i filmave “Harry
Potter” dhe “James Bond”, Gary Connery e cilësoi provën si “fantastike” dhe se
zbritja ishte shumë e rehatshme dhe e butë. “Llogaritë më dolën në rregull
prandaj jam shumë i lumtur”, pohoi Connery ndërkohë që bashkëshortja e tij
shpreh gëzimin e saj pas kalimit me sukses të provës.
Javët e fundit dubluesi anglez kishte bërë prova hedhjeje nga malet e Italisë dhe
Zvicrës me veshjen e pajisur me krahë të veçantë.
Më pare Connery ishte hedhur edhe nga Kulla Eifel dhe London Eye, afër lumit
Tamiz.
/Start/Aisa Kokiçi/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons