Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Keshilltari anglez Simon Parkes ka bere kete deklarate te cuditshme duke thene se nena e tij biologjike eshte nje jashtetokesore.

Parkes ka habitur gjithe koleget e tij pas shprehjes te asaj cka ai beson se ka hasur aliene per here te pare kur ka qene 8 muajsh dhe se nje prej tyre i tha atij telepatikisht se eshte nena e tij. “Dy krijesa te gjata e jeshile erdhen te une,” tha ai. “Une kam qene i vetedijshem per disa levizje brenda kokes time. Po shikoja drejt e ne fytyren e saj. Ajo hyri ne mendjen time nepermjet syve te mi dhe dergoi nje mesazh nga nervi optik drejt e ne trurin tim.”

Parkes gjithashtu insiston se eshte marre ne bordin e nje anije aliene ne moshen 11 vjecare, por insiston se bindjet e tij nuk nderhyjne fare ne punen dhe detyrat e tij si keshilltar.

Keshilltari Simon Parkes, i cili u zgjodh per te perfaqesuar Stakesby ne Whitby Town Council muajin e kaluar, tha edhe pse ai ka patur me qindra takime me jashtetokesore, kjo gje nuk do te nderhyje ne misionin e tij per te ndihmuar banoret e qytetit bregdetar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons