Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ai peshon 1 ton dhe është përgjegjës për ngrënien e së paku një peshkatari. Megjithatë, ky krokodil përbindësh më në fund është kapur nga 100 peshkatarë të kujdesshëm.Me një gjatësi prej 6 metrash, ai është krokodili më i madh që është kapur ndonjëherë i gjallë. Kjo bishë u kap në fshatrat e Filipines tre javë pasi ishin vënë në gjuetinë e tij, pasi fshatarët kishin 20 vjet që jetonin nën frikën e tij. Të friksuar por të detyruar për t’i ballë kësaj mostre, për të siguruar familjet e tyre njëherë e mirë, ata ja arritën me sukses duke mos e besuar as vetë!
“Kur e pamë më në fund të kapur, nuk u besonim syve tanë! Ishte aq i madh sa të gllabëronte tri burra njëherësh.”
Ata nuk mund ta linin këtë fitore të kalonte pa u fotografuar dhe memorizuar mirë; prandaj e lidhën mirë dhe ftuan të gjithë banorët e fshatit për ta gëzuar pamjen. Por kjo nuk do të thotë që 37 mijë banorët e atij rajoni të jetojnë të qetë, pasi përreth nëpër këneta mund të gjenden krokodilë të tjerë.
Gjithësesi, ky krokodil gjigand i kapur i gjallë është shndërruar në një objekt interesant për turistët.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons