Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Qenushi qe perdor karrige me rrota prej Sun 29 Apr 2012, 15:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ai zgjohet cdo dite i lumtur. Ky eshte Roosevelt, nje qenush qe perdor karrige me rrota pasi ka lindur me dy kembet e para te deformuara. Ai eshte detyruar te mbeshtetet pas karriges me rrota qe pas kontraktimit te poliomelitit. Pronarja e tij, Stephanie Fox nga Maine, i bleu qenushit me porosi nje karrige te ndertuar ne menyre te tille qe ai te mbeshtese dy kembet e para, per 900 dollare.

Njerezit mendojne se ai vuan nga kjo pajisje por nuk eshte e vertete pasi cdo dite ai zgjohet shume i lumtur. Roosevelt e perdor karrigen me rrota kur ben rruge te gjata, kurse perreth shtepise mundohet te shetise duke sforcuar kembet e prapme. Ai eshte ne gjendje te kerceje si kangur.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons