Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nuk besohet se ka dyshim që rregulli i parë që një hajdut identitetesh do të ndiqte: përdor dikë që nuk njihet nga askush. Megjithatë një hajdut në Recife, Brazil vendosi të injoronte këtë rregull bazë, duke përdorur fotografinë e Jack Nicholson për kartën e tij të identitetit.
Ricardo Sergio Freire de Barros, 41 vjeç u arrestua pasi tentoi të përdorte këtë kartë false për të hapur një llogari bankare. Policia me ironi tha se nuk kishte asnjë ngjashmëri mes të dyshuarit dhe aktorit. Në kohën e arrestimit, Barros kishte me vete pesë karta false, 36 libra çeqesh dhe dokumenta të tjerë përfshi edhe një deklaratë në të cilën përmendej një e ardhur në vlerë 1,178 milionë dollarë.
Oficerët e policisë kishin tre muaj që përgjonin Barros, derisa arritën të zbulonin prova bindëse për mashtrimet e tij. Pavarësisht se u kap mat, ai mohoi akuzat, ndaj policisë iu desh ta çonte në një klinikë për një vlerësim mbi gjendjen e tij mendore.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons