Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Video e këtij episodi u transmetua në mënyrë direkte dhe tani ka ngjallur diskutime të ndezura në Yotube
Çfarëdo anomalie optike, apo fenonomen i pashpjegueshëm, lidhet menjëherë me UFO-t. Me shumëfishimin e filmimeve, falë videokamerave të montuara në një pafundësi dispozitivësh të lëvizshëm, jemi bërë shpesh dëshmitarë të një shpërthimi të vërtetë videosh, që mund të kenë regjistruar fluturimin e Objekteve Fluturues të Paidentifikuar.
Ka raste, në të cilët, vëzhgimi direkt kundërshton dukshëm atë që shfaqet në video, ndërsa në disa të tjerë, mjetet e regjistrimit kapin anomalitë. Të parët, janë natyrisht më të çuditshëm se të dytët. Një nga më të famshmit është ai, që sheh si protagonist një ekuipazh të “Space Shuttle Atlantis”, që u kryqëzua në orbitë me tre objekte, që astronautët patën vështirësi për të dalluar se ishte mbetje hapësinore.
Video e kësaj përplasjeje u transmetua në mënyrë direkte dhe tani ka ngjallur diskutime të ndezura në Yotube, përveç akuzave drejt NASA-s se kërkon të fshehë ekzistencën dhe praninë e alienove. Ndonëse opinioni i përhapur edhe mes përdoruesve të Yotube është që bëhet fjalë për mbeturina hapësinore./ikub/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons