Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Deri në momentin që flasim, kjo vrimë është e panjohur për studiuesit dhe shkencëtarët!
Sigurisht që kjo përbënë një çudi më vete!
Pasi kemi të bëjmë me një “Mbulim” intim dhe me “meritë” të këtij misteri…
Një burrë, i quajtur Red Alk, është nga të paktit njerëz që ndodhen në jetë që e ka parë këtë vrimë mistershme!
Një indigjene samanos thotë: “Red Elk, ishte ajo e cila i tregoi tim ati këtë vrimë në vitin 1961. Kjo është një vrimë e pafundme të cilën ende nuk kanë mundur të matin thellësinë e saj, pasi akoma nuk kanë mundur të gjejnë fundin. Kaloj shpesh herë nga andej dhe gjëra të çuditshme ndodhi kur unë kalojë pranë… kësaj vrime”, pohoi vendësja.
Ndërkohë, Red Elk, këtë vrimë e quajtur “Vrima e Djallit”./alb-observer/

Ndiqni në vijim detaje dhe hollësira rreth kësaj vrime misterioze:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons