Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ishte grua ... Është vampire prej Sat 24 Mar 2012, 21:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ishte një grua e zakonshme, madje e mjaft e ëmbël. Tani?

Eshtë Djalli vetë. Kjo është metamorfoza më e çuditshme që ka pësuar një grua meksikane me emrin María José Cristern, nënë e 4 famijëve.

Duke filluar nga zgjatja me dhjetë centimetra për muskujt që nisin te veshët, gjë që i ka shkaktuar daljen e “brirëve” dhe deri tek, vendosja e dhëmbëve që e bëjnë të duket si një vampir i vërtetë ...

Për të, duket se ky transformim nuk është një problem dhe pohon se rregulli i parë kryesor i jetës së saj është ai që duhet të respektohet vetja, që të të respektojnë edhe të tjerët.

Me këtë nënkupton, se nëse ka vendosur të ngjajë si vampire, njerëzit nuk kanë përse të çuditen nga një gjë e tillë.

Gruaja vampire në fakt, nuk është Drakula vetë, por thjesht një grua e re meksikane me një të kaluar jo shumë të lehtë, falë abuzimit që ka vuajtur nga ish-burri i saj.

Madje Maria tregon se ideja për ta mbushur trupin me tatuazhe, i mbërriti pikërisht nga fakti, se e kishte plot me shenja nga torturat që i shkaktonte i shoqi ... Tashmë, trupi i saj është i mbushur tërësisht me tatuazhe, si të dojë të largojë atë të kaluar të keqe.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons