Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Gjithcka cfare nuk njohim per vrasesin e “Famshmem”te Britanise nderron libri i 62-vjecarit John Morris, i cili mbeshtet se i djalli Jack (zorre-nxjerrsi) ne te vertete ishte grua!
Sipas Morris, Lizzie Williams ishte “perbrindeshja” e zones Whitechapel, e cila vriste viktimat e saj sepse e njejta nuk mundej te bente femije,duke ju hequr mitren atyre…
Lizzie ishte bashkshortja e Sir John Williams,i cili gjithashtu konsiderohej i dyshuari kryesor nga shume eksperte.Morris argumenton, duke thekesuar se asnje nga viktimat e vrasesit nuk ishte abuzuar seksualisht dhe se kishte shenja qe autori ishte grua, por u injoruan sepse mbizoterimi i mendimit ishte se behet fjale per burre.Libri <> u shkrojt nga John Morris dhe nga babai i tij Byron, i cili nuk eshte me ne jete.Dy burrat kerkuan mijra dokumenta mjekesore dhe ligjore per te mbeshtetur ngjarjen e librit te tyre se vrasesja ishte Lizzie Williams.Nderkaq ata qe u morren me ceshtjen nuk e pranuan me lehtesi kete mendim.Jakc —- “Goditi” 5 here ne 1888 duke vrare per hamkarrje gra.Ne tre viktimat mungonte mitra.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si ka mundsi grat mbahen sikur kan frik e jan ma tngjeshme


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons