Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ngado po qarkullojnë zëra se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka filluar një lidhje dashurie me Ledri Vulën, reperin e grupit ‘Skillz’. Lidhja e tyre është bërë publike pas zbulimit të disa imazheve ku Ledri dhe Dafina kishin qenë së bashku, madje në një organizim për festat e fundvitit në një nga televizionet kosovare, ata kishin ardhur të shoqëruar së bashku si çift, por askush nuk kishte dyshuar për faktin se ata të dy edhe kanë bashkëpunuar në këngën ‘’Po m’pëlqen’’.Për të fshehur këto dyshime, këngëtarja e njohur ka filluar të zbulojë përmes rrjeteve sociale imazhe private nga lidhja kur ishte me Krenar Çoçajn. Fotoja e zbuluar së fundi tregon Dafinën dhe ish-të dashurin në kohën kur kanë qenë duke pushuar pas ndonjë koncerti.Për të mësuar më shumë se çfarë ka ndodhur me ish-të dashurin e Dafinës, hulumtuam dhe na treguan që ai për momentin gjendet në Australi për punë dhe pushime. Madje nga atje, ai në profilin e tij kishte postuar disa statuse interesante dhe një foto si shenjë përshëndetjeje.Edhe në kohën kur udhëtonte me Dafinën, Krenari më shumë shkonte në Australi për bizneset familjare. Krenari ndërkohë e ka harruar Dafinën, duke filluar të argëtohet me shumë femra në atë vend të largët.
MAPO

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh sa e adhuroj ket duffyn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons