Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dafina në lidhje dashurie me Ledrin? prej Mon 02 Jan 2012, 02:51

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dafina Zeqiri nuk ka prishur gjithçka me “BabaStars”. Ajo thuhet se ka nisur një lidhje të re me anëtarin e grupit “Skillz”, Ledri Vula, pjesë e labelit “BabaStars” Burime të Indeksonline kanë thënë se Dafina është parë shumë e afërt dhe intime me Ledrin para pak netësh. Në disa xhirime për Vitin e Ri, Ledri ka shkuar në tre të mëngjesit dhe e ka pritur gati dy orë këngëtaren për ta marrë më pas me vete, në afërsi të një hoteli në kryeqytet. Dafina është ndarë para pak kohësh me të dashurin e saj shumëvjeçar Krenar Çoçajn.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Dafina në lidhje dashurie me Ledrin? prej Mon 11 Feb 2013, 05:10

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa shkonin kta tdy me njeri-tjetrin cift perfekt me hen tdrejten


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons