Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dafina Rexhepi bashkepunim me DJ Antoine prej Thu 01 Mar 2012, 13:50

Vizitor

avatar
Vizitor
Nuk eshte ende nje ajm i konfirmuar, por Dafina Rexhepi duket se ka filluar t’i thyejë barrierat e muzikës ndërkombëtare, duke kërkuar të ngjitet lart në majen e muzikës evropiane.Është një prej DJ më të njohur në Europë, DJ Antoine, i njohur për hitin “Welcome To Saint Tropez”, që në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar foton e Dafina Rexhepit.Kjo na bën të besojmë se artistët ndoshta do ta thellojnë bashkëpunimin e tyre, pasi siç konfirmojnë dhe burimet e afërta me këngëtaren kosovare, këtu pritet të ketë ndonjë befasi./Albavipnews/

2 Re: Dafina Rexhepi bashkepunim me DJ Antoine prej Sat 09 Feb 2013, 09:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kur esht be e kjo e njofme ma merr mendja se ska femer ne ket bot qe sdo me u bo e njohme


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons