Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Këngëtarja e cila nuk ka lindur në Kosovë, por jashtë shtetit, por që ky vend i dha asaj famën, falë edhe talentit të saj, ka festuar të shtunën e 14 Prillit ditëlindjen e saj të 23-të, pasi ajo ka lindur në vitit 1989. Fjala është për këngëtaren e hitit “Supernova” Dafina Zeqiri, ndërsa pranë saj ka qenë i dashuri Ledri.Edhe në këtë rast para një torte që shkruhej “Urime Ditëlindjen”, dhe ishte vizatuar një yll dhe disa nota të muzikës, këngëtarja ka dashur të pozojë si “Trendy”. Ndërsa Ledri ka dashur të ruajë një kujtim të tortës të së dashurës, ndoshta ka qenë edhe kjo një dhuratë për të nga vetë ai, në ditën më të gëzuar të këngëtares. Shumë urime Dafina, edhe 100 vite!/Albavipnews/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons