Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri? prej Wed 14 Sep 2011, 18:33

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri besohet të jetë ndarë nga i dashuri i saj, Krenar Çoçaj, edhe pse kjo informatë ende nuk është e konfirmuar nga vet Duffye.

Panorama shkruan se Dafina është ndarë nga i dashuri i saj me të cilin është në lidhje që prej më se një viti dhe shkak për këtë sipas gazetës është xhelozia mes tyre. Madje Panorama shkon aq larg sa që beson se Dafina është në lidhje me menaxherin Drin Zatriqi.

Megjithatë, ne besojmë se përderisa mund të jetë i vërtetë lajmi për ndarjen nga Krenari, mund të konsiderohet i pa vërtetë pohimi se ajo mund të jetë e përfshirë në një aferë me Drin Zatriqin.

‘Tweet’-i i fundit i Dafinës në Twitter ishte para shtatë orësh dhe në të ajo shkroi titullin e këngës “King of Sorrow” të kënduar nga Sade, këngë kjo dashurie përmbajtja e të cilës sugjeron se diçka mund të ketë ndodhur në jetën private të këngëtares.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri? prej Tue 12 Feb 2013, 15:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh kjo po qe ska dit me e vlersu ate qe ka nkrah


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons