Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cfare po tregon Dafina Zeqiri me kete shenje? prej Thu 01 Mar 2012, 13:46

Vizitor

avatar
Vizitor
Stilet e fotove dhe pozimeve sa më të vecanta që në gjuhën popullore të huaj quhen “Trendy”, janë të përhapura me të madhe edhe te artistët tanë. Dhe nëse do të bënin një klasifikim për nga fotot e shumta me stil sa më interesant, sigurisht që vendin e parë do ta fitonte këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri.Por nëse e shihni në këtë foto të cuditshme, disa këtë shenjë e interpretojnë si shenja e Djallit, apo sic njihet edhe me sinonimin Satan me dy brirë, ndërsa kjo formë shpesh lidhet edhe me kultin Illuminati.Por nëse e marrin si një shenjë që personat shurdhëmemecë përdorin, atëherë i bie të jetë se këtu Dafina po i thotë dikujt, ose fansave “të dua, ju dua”.E nëse këtë foto ia ka shkrepur Ledri, që mendohet se është i dashuri i saj i ri, atëherë kjo është një shenjë dashurie, që të tjerët të mos e kuptojnë. Le të mendojmë kështu derisa vetë Dafina të na japë përgjigje./Albavipnews/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhh lidhja e ktyre tdyve sishte e aq e gjat apo serioze sic mendonim ne


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons