Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dafina Zeqiri humb anën femërore (Foto) prej Fri 19 Oct 2012, 15:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dafina Zeqiri, e cila në moshën 17 vjeçare u shfaq në skenën muzikore shqiptare me këngën ‘Harrimi i dashurisë’, tani ka një bagazh me këngë e videoklipe të pëlqyera nga publiku.

Përveç ndryshimit në stilin e muzikës, me kalimin e viteve Dafina është transformuar edhe në pamjen e jashtme.Ajo, siç shkruan indeksonline, shquhet për ndryshime të shpeshta të ngjyrës e prerjes së flokëve, por pamja që ajo ka aktualisht, dallon shumë nga Dafina që e kemi njohur në fillim të karrierës, si një vajzë e ëmbël, që i këndon një dashurie të humbur.Këngëtarja, tani 23 vjeçare, në fotografitë e publikuara së fundmi, shfaqet mjaft e vrazhdë, me flokët e prerë shkurtër dhe me një vathë në hundë, një pamje jo shumë femërore. Duket se i këtij mendimi është edhe fotografi shqiptar, Fadil Berisha, i cili ka shfrytëzuar këtë pamje të Dafinës, për të realizuar një sesion të fotografive, ku ajo shfaqet në rolin e mashkullit, që joshet nga Emina Çunmulaj.
Dafina ka disa javë që po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe prej asaj kohe nuk ka bërë asnjë paraqitje publike.Ajo po shfrytëzon rrjetet sociale, për t’i informuar fansat e saj, të shumtë në numër.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Dafina Zeqiri humb anën femërore (Foto) prej Mon 14 Jan 2013, 14:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmm edhe pse shum veta e urrejn mu mpelqen shum sa gjysma e saj tjem un


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons