Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Ky është thashethemi më i fundit, që po qarkullon prej pak ditësh në showbizin shqiptar. Fillimisht shkak për lindjen e një thashetheme të tillë janë bërë dy foto që Ledri dhe Dafina kanë publikuar nëpër faqet e tyre personale në Twitter dhe Facebook.Gjithashtu kohët e fundit, ata janë parë gjithnjë e më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke dalë mbrëmjeve bashkë, edhe pse në shoqërinë e miqve të tjerë, megjithatë është fare e lehtë të kuptohet që midis tyre ka dicka më shumë dhe që nuk bëhet thjesht fjalë për një miqesi. Të gjithë ata që i njohin thonë se nuk do të vonojë momenti kur lidhja e tyre të bëhet publike dhe të dy të pranojnë që janë sëbashku, pasi duket se kanë vërtetë ndjenjë për njëri-tjetrin aq sa e kanë të vështirë ta mbajnë të fshehur.Dafina sapo është ndarë nga lidhja e saj katër vjecarë me të fejuarin Krenar Cocaj, ndërsa Ledri është përfolur vazhdimisht për lidhje të ndryshme me personazhe të njohura dhe të panjohura, por që pas ndarjes me Tunën, nuk ka patur ndonjë lidhje tjetër serioze që të zgjasë në kohë.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa cift i bukur ishin gjynah qe u ndannn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons