Forumi Kuq E Zi
Top 15 filmat më romantik në histori ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Top 15 filmat më romantik në histori ! Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Top 15 filmat më romantik në histori ! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Top 15 filmat më romantik në histori ! Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Top 15 filmat më romantik në histori ! 402763_377854282225999_141388129205950_1622386_1062097514_n
Sigurisht se shumica prej jush jeni adhurues të filmave, e në veçanti vajzat, të cilat janë të apasionuara pas filmave romantik. Sidoqoftë, a e keni pyetur veten ndonjëherë se cilët janë filmat më romantik në historinë e kësaj industrie?
Telegrafi sjell për ju shkurt me foto dhe me aktorët kryesorë 15 filmat më romantik të të gjitha kohërave.

1. The Notebook (Ryan Gosling, Rachel McAdams)
2. When Harry Met Sally (Meg Ryan, Billy Crystal)
3. Love Actually (Keira Knightley, Hugh Grant, Liam Neeson, Emma Thompson)
4. The Proposal (Sandra Bullock, Ryan Reynolds)
5. Dear John (Channing Tatum, Amanda Seyfried)
6. Pretty Woman (Julia Roberts, Richard Gere)
7. A Walk To Remember (Shane West, Mandy Moore)
8. Friends With Benefits (Justin Timberlake, Mila Kunis)
9. Never Been Kissed (Drew Barrymore, Michael Vartan)
10. How To Lose a Guy In 10 Days (Kate Hudson, Matthew McConaughey)
11. You’ve Got Mail (Tom Hanks, Meg Ryan)
12. Valentines Day (Ashton Kutcher, Jessica Alba, Bradley Cooper, Julia Roberts)
13. Message in Bottle (Kevin Costner, Paul Newman)
14. 10 Things I Hate About You (Heath Ledgher, Julia Stiles)
15. Can’t Buy Me Love (Patrick Dempsey, Amanda Petersen)

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
14. 10 Things I Hate About You (Heath Ledgher, Julia Stiles)
mpelqenn titulli edhe pse nuk e kam pa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons