Forumi Kuq E Zi
Shtrati romantik i së ardhmes Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Shtrati romantik i së ardhmes Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Shtrati romantik i së ardhmes Empty Shtrati romantik i së ardhmes prej Sat 22 Feb 2014, 20:51

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Të shtrihesh dhe të shohësh yjet së bashku me të dashurin ose të dashurën është diçka që tashmë mund ta bëni duke qëndruar në shtëpinë tuaj, pa pasur nevojë të dilni për kamping.
Këtë e bën të mundur një shtrat i dizenjuar nga rusja Natalia Rumyantseva.

Shtrati ka formën e një kapsule, ka një sistem audio nga i cili del muzikë qetësuese dhe drita LED që krijojnë përshtypjen e yjeve.
Ky shtrat është ende në fazën konceptuale dhe nuk është caktuar data e daljes në treg apo çmimi i tij.

Shtrati romantik i së ardhmes 16559110

Shtrati romantik i së ardhmes 12388110

Shtrati romantik i së ardhmes 16904110


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons