Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Katolikët kundër Nicki Minaj prej Tue 14 Feb 2012, 18:21

Vizitor

avatar
Vizitor


Performanca e Nicki Minaj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy ka nxehur një organizatë katolike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sepse sipas kësaj organizate këngëtarja ka treguar mungesë respekti ndaj katolicizmit.

Performanca e Minaj përfshinte një Papë të rremë dhe një ekzorcizëm. Grupimi “Catholic League” e cilësoi interpretimin e këngëtares si një “sulm ndaj fesë”.

“Gjithçka që ndodhi nuk ishte rastësi, por e aprovuar më parë nga organizatorët e ceremonisë. Ata duhet të mbajnë përgjegjësi për këtë sepse nuk besojmë se do të lejonin një artist të ofendonte islamin apo judaizmin”, shkruhet në një komunikatë të organizatës.

Minaj u paraqit në skenë me një veshje të kuqe të ngjashme me atë të murgeshave dhe e shoqëruar me një burrë të veshur si Ati i Shenjtë.

2 Re: Katolikët kundër Nicki Minaj prej Sat 09 Feb 2013, 16:02

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
po edhe ajo kristiane esht nese nuk gaboj pastaj ajo kendon shum bkr


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons