Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Minaj: Mbroni fëmijët nga këngët e mia prej Mon 30 Apr 2012, 13:41

Vizitor

avatar
Vizitor
Nicki Minaj, e cila është e njohur për “fjalët e pista” në tekstet e këngëve të saj, u ka kërkuar prindërve që të mbrojnë fëmijët duke mos i lejuar ata të dëgjojnë albumet që ajo nxjerr në treg. Cdo këngë e reperes amerikane censurohet në radio apo televizione për shkak të zhargonit që Minaj përdor në tekste.“Nuk dua që fëmijët të flasin të tilla fjalë. Unë jam shumë strikte me nipërit dhe mbesat. Ata duhet të dëgjojnë vetëm versionet e censuruara të këngëve të mia”, theksoi këngëtarja për ‘The Guardian’.Më e lehta do të ishte që Minaj të rregullonte paksa fjalorin, por këtë mundësi ajo e përjashton kategorikisht: “Reperët meshkuj përdorin të gjithë fjalor vulgar në tekstet e tyre kështu që unë nuk shoh arsye pse të jem ndryshe. Edhe Eminemi dëgjohet nga fëmijët, por askush nuk i kërkon të heqë sharjet në këngët e tij.”
tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahhahaahahahh e vrt por kjo mpelqen shumm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons