Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Nicki Minaj u “terrorizua” kur Madonna e puthi gjatë performancës në pushimin e finales së Superbowl. Këngëtarja amerikane këndoi së bashku me divën e muzikës botërore gjatë eventit më të madh sportiv në SHBA, të zhvilluar në muajin shkurt. Ajo që Minaj nuk priste aspak ishte që 53-vjeçarja ta puthte në skenë.Në një intervistë për ‘The Graham Norton Show’, Nicki Minaj tha: “Ajo më puthi, por unë nuk ia ktheva puthjen sepse u gjenda e papërgatitur. Ishte një shok për mua dhe u terrorizova.”Më pas, këngëtarja 29-vjeçare u mundua ta rregullonte deklaratën për të mos u interpretuar si një kritikë ndaj mënyrës se si puth Madonna: “Ajo kishte buzë shumë të buta.”

tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhhh qudi kjo te terrizohet x dicka tvogel po mduket habii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons