Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Të gjithëve na pëlqen të udhëtojmë, të eksplorojmë vende të reja, të njihemi me kulturën apo traditën e një kombi. Na pëlqen të kalojmë momente të këndshme pranë njerëzve më të dashur, të larguar nga rutina e përditshmërisë. Kur shkojmë me pushime, përveç relaksit, i ofrojmë vetes komoditetin për të shkëputur vëmendjen nga puna dhe angazhimet e tjera të lodhshme.
Janë përgjithësisht personazhet e famshëm ata që udhëtojnë më shpesh, madje ndonjëherë të detyruar. Në rubrikën më të re, “VIP Travelling”, do të përzgjedhim për çdo numër një person publik, të pëlqyer, i cili rrëfen udhëtimet më të bukura, të ilustruara me fotografitë përkatëse. Bleona Qereti është këngëtarja bukuroshe, që nuk nguroi të na dërgonte nga Amerika disa prej pamjeve të mrekullueshme të vendeve që kishte vizituar. Bleona, përveç pushimeve fantastike, kishte njohur edhe personazhe të famshëm botërorë, të cilët i zbulojmë në vijim…
Foto 1: Bleona feston ditëlindjen në 14 maj 2011 në Monako, mes miqve e familjarëve të saj. Si gjithnjë e buzëqeshur dhe e gatshme për të pozuar përpara aparatit fotografik, ajo ka një pamje fantastike, të cilën e plotëson mrekullisht fustani i zi tejet modern.
E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
gjallll qenka kjo *** qe la kokrren e namit neper bot duke mohuar origjinen e vet a[po gjoja sesht shqiptare


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons