Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1 Të ndjejë sepse.. prej Fri 27 Jan 2012, 14:58

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

Te ndiej........sepse je ai qe ndiej une

31 Re: Të ndjejë sepse.. prej Wed 04 Apr 2012, 13:35

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse kurr askush nuk u soll me mua sikur ti

32 Re: Të ndjejë sepse.. prej Wed 04 Apr 2012, 13:58

Vizitor

avatar
Vizitor
Sepse te kam ne zemer e se te takon sjellja ime.

33 Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 06 Apr 2012, 00:41

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
SSepse t'i me bene te ndjehem s'i nje princesh


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

34 Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 06 Apr 2012, 08:20

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
se jam prej mishi e gjaku

35 Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 06 Apr 2012, 14:51

Vizitor

avatar
Vizitor
Sepse me duket sikur edhe ti me ndien,

36 Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 06 Apr 2012, 14:53

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
ME KE ZENE VENDIN KU ISHA ULUR UNE...HAHAHAHAHAH

37 Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 06 Apr 2012, 14:54

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:ME KE ZENE VENDIN KU ISHA ULUR UNE...HAHAHAHAHAH
Jo jo ate vend s ta ze une...tjeter vend do ze

38 Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 06 Apr 2012, 14:55

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
????????????

39 Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 06 Apr 2012, 14:56

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:????????????

40 Re: Të ndjejë sepse.. prej Sat 07 Apr 2012, 12:35

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sepse te ndjej

41 Re: Të ndjejë sepse.. prej Sat 19 Jan 2013, 20:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse te dua me te vertet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons