Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Lorena, banorja që doli të shtunën nga shtëpia e Big Brother, u shpreh se eliminimi i saj erdhi sepse ajo nuk bëri “lojëra” në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. “Unë u shfaqa para publikut siç jam: e qetë dhe pa bërë lojëra. Kjo ishte arsyeja që unë nuk jam më pjesë e Big Brother”, theksoi konkurrentja e eliminuar të shtunën. Lorena, e pranishme në emisionin ‘Fun Club’ të drejtuar nga Albana Osmani, shpjegoi edhe lidhjen e saj brenda shtëpisë me Gracianon: “Kur të dalë Graciano do të shohim, nuk kemi bërë plane. Unë e kam shumë qejf Gracianon, por do i marrim gjërat shtruar. Ndjenja për të ishte e vërtetë, më ngjiti si person. Lidhja nuk ishte strategji, madje mendoj se unë u eliminova sepse nuk kisha asnjë strategji brenda shtëpisë.”Qetësinë e saj gjatë qëndrimit në shtëpi dhe mungesën e debateve, Lorena e shpjegoi me faktin se “aty gjeta tipa shumë të ndryshëm nga vetja dhe për këtë arsye hyja shumë pak në diskutime”.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons