Forumi Kuq E Zi
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:30

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ka njerez qe nuk pelqejne veshjet e mia dhe mundohen te me korrigjojne
apo here here mendojne se jane te egzagjeruara ,,,,ka njerez qe duan te
me bejne te vishem si duan ata por esht shume e thjeshte
"Une kam stilin tim"...prandaj le te postojme secili rrobat te cilat do i
vishte me kenaqesi sepse i pershtaten stilit te tij/saj..."sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Biggrin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." BaggyPants


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Wide-pants


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcSKh1w6BlOgzafT_63KRblc5yUAqafiblqjarLR5m5FerNIYioa-w


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcRsvFvSWscKO1q_wq0nYmDYVCxsMG2bWAXXwluaGe4rUuF2JRM6Lw


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:31

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcS-KLwsOZa98gKUM-U0KTdnS20ycOpWyBcVkVGFbvGk3NNz-LUR


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcTXUL80gxO4hP2OxkTzg4ryx3oYl2JEyZjYj1yfR1md9K7sXSyXXg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcRMTWSZ9PgGfptmAfJjEuRMJZRN62hJzzCVwoZiUM5j1ERqWpLHzA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcRVOnHqJatAFuyi0ylISTuaIqjHO2_NyL1lL0_LMHMXGuO9N5U-


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcScAQnv2htDFc8Y_X7tXKd9slaJkkTKMYFJkdbg6-cR8wmRl_TH


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcS2nUP_Ux7NA9qvr875PpPu7k36nmmyg80myeC5_JNpxWjnLgg3Ug"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcRU9B6vRkfy-7B6SA-sDPH-TvoebD-tsWBHXvziAtotmT1FYd1v


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcSvqDJ_KfAHI0rF9nz3eNXrT_YyOWBh5bxPtN01ZZPBXoBEmj9V"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcTvfMeE65TCHQhbNvkIvDcJd37rca1INm8qiZdGZ8IgU4jcsIgo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcTVveSuJRPrUZnP6EY8KnQONG0UzbVGEzxXywH1TG8x37AvZ65CJA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Empty Re: "sepse ky eshte stili im dhe pikke..." prej Sun 17 Feb 2013, 05:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcTHPjGxusU0CJgVETT16BykRwbv0uK9oWnYw1FO3gqn9Hy3RTvzmw"sepse ky eshte stili im dhe pikke..." Images?q=tbn:ANd9GcSo0k9JZMM5Sk-lxUUWmfgviPFPNVJK2wMnSRoEzY5x3gsGy2_T


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons