Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nje vajze 9 vjece u detyrua te vrapoje per me shume se tre ore nga gjyshja dhe njerka e saj si ndeshkim per nje genjeshter, dhe perfundoi kaq e dehidratuar saqe vdiq pak dite me pas.

Kjo ngjarje e rende ka ndodhur ne Alabama, ku te dyja grate tashme ndodhen ne burg te akuzuara per vrasje.

Savannah Hardin te premten e kaluar ka genjyer gjyshen e saj, 46 vjecaren Joyce Hardin Garrard, duke mohuar se kishte ngrene karamele. Per kete eshte detyruar nga ajo dhe nga njerka 27 vjecare Jessica Mae Hardin per te vrapuar per ore te tera.

Nena te njejten mbremje ka thirrur ndihmen e shpejte, sepse vajza u semure dhe ishte pa ndjenja.

Sforcimet i kishin provokuar asaj nje dehidratim te rende, dhe per pasoje ajo vdiq te henen. Shkaku i vdekjes u tregua nga autopsia.

Nje banor i lagjes ka treguar se kishte pare vogelushen duke vrapuar para shtepise se saj, por qe nuk kishte pare askend qe ta detyronte.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons