Forumi Kuq E Zi
Të ndjejë sepse.. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Të ndjejë sepse.. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Të ndjejë sepse.. Empty Të ndjejë sepse.. prej Mon 11 Mar 2013, 03:32

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Te ndjej sepse ti je dashuria ime!

2Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Tue 12 Mar 2013, 08:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
keshtu me mesove

3Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sepse edhe ti me ndjenn mua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:42

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mi ndez ndjenjat

5Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:42

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sepse zemra rreh shpejt sa her afrohesh tiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:48

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
sepse me ty gjej kenaqesine Të ndjejë sepse.. 1416650876

7Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sepse ti me fjalet e tua mcon nqiellin e 7


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:57

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
se ke elektricitet dashurie

9Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 12:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sepse zeri yt me emocionon gjithnje e me shumm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 12:02

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
me shtohet oreksi

11Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 12:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
buzet e tua mdhurojn magji tplot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 12:03

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
me humbe mendjen

13Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 12:04

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
me vrave ateher kur se prisja 1 gjo te till


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 15 Mar 2013, 12:06

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
sepse te ndjej

15Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Sat 16 Mar 2013, 04:34

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sepse zemra thot kshuuu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Wed 20 Mar 2013, 12:06

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
reklamohesh,lloj-lloj

17Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Sat 23 Mar 2013, 05:02

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sepse e ndjej brenda vetes nje gje te tille


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Thu 04 Apr 2013, 07:19

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
se je zemer

19Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Sat 06 Apr 2013, 06:49

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
zemra thot keshtu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Sat 27 Apr 2013, 05:56

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
keshtu patem filluar me ndjenja,por...

21Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Fri 10 May 2013, 11:53

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se je si shpirt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Sat 25 May 2013, 13:38

Klio

Klio
Moderator
Moderator
dashuria kte ka mi zemer


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

23Të ndjejë sepse.. Empty Re: Të ndjejë sepse.. prej Mon 27 May 2013, 14:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
zemra komandon ndashuri jo mendja


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons