Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Fotografi amator Jeff Norris, i cili sapo ishte kthyer nga Iraku, arriti të bëjë një foto infra të kuqe një Alien që rrëmbeu të dashurën e tij Jenna, nga banesa e tyre.

Norris thotë se ai dhe Jenna ishin në gjumë në shtrat,dhe u befasuan kur Alieni u shfaq në këmbët e krevatit.I tronditur nga skena që u paraqit, Norris thote se ai nuk mund të lëvizte dhe fliste.

Alieni mori Jennen dhe filloi të ecë ngadalë drejt derës. Norris u ngrit dhe duke u përpjekur për të shkuar pas të tij është mbërthyer nga një lloj "fushe te forte" dhe për këtë arsye nuk mund të lëvizte, sikur te ishte i paralizuar.

Pastaj ai ra për tokë dhe me mundim arrin te marre pajisjet e tij, një kamerë per fotografime natën dhe arrit të kap imazhin unik, Alienin me të dashurën e tij.

"Ai dukej i qetë dhe ishte me të dashurën time në krahët e tij, por kur kam fotografuar skenën, unë kam qenë në gjendje, isha shumë i shqetësuar dhe vrapova jashtë shtëpisë."
Nga ky moment Norris nuk e ka parë të dashurën e tij për tre ditë.

Autoritetet e Fe Sante-s kanë dërguar një ekip të posaçëm në vend për të hetuar situaten,te drejtuara nga Capiteni Dr John Malley i Komitetit te OKB-së për ''Projektin e studimit Inteligjent'' i cili ka shqyrtuar foton që Norris kishte kapur.

Dr. Malley thote per TV se: "Ne kemi bërë teste dhe analiza në repartin e fotografisë në OKB dhe këto teste kanë konfirmuar autenticitetin e fotove pa shenja të manipulimit Ne atëherë zyrtarisht, deklaruam se ;-Eshte rasti i pare që tregon një rrëmbim nga qenie te paindentifikuara. "

O'Malley vazhdoi duke thënë se Alieni ishte një "Zeebin." Zeebinet janë pjesë e një prej shumë racave Jashtëtokësore që janë duke bërë një pushtim në vazhdim, i cili ka filluar tetorin e kaluar dhe qe do të vazhdojë deri në dhjetor 2015.

Dr Malley thote se Zeebinet, vijnë nga planeti Xixuc dhe u ulen shpesh në planetin tonë, duke bere udhëtime për muaj te tere. Ai thote se qytetarët e huaj nga planeti Gootan do të mbërrijë në Toke ne nëntor 2011 - dhe duket se mund të jenë armiqësor.

"Ne kemi lëshuar ​​një kod vjollcë për të gjitha vendet ne botës, për t'u përgatitur për nje invasion nga JT," tha Malley i OKB-së.

Ehhh atehere pse ky fakt kurrë nuk është raportuar ne media dhe televizione? Pse ky lajm është deklaruar si një shaka?

Malley thote: "Shumica e qeverive në mbarë botën kanë adoptuar politikën e mohimit dhe të fshehjes se ekzistences se jashtetoksoreve.

Ne nuk pajtohemi njëqind për qind me këtë qasje. Ne mendojmë se qytetarët e Tokës duhet të përgatiten për këtë pushtim alien..."

OKB-ja është duke ndjekur nga afër pushtimin dhe në ndërkohë, familja Gomera e Norrisit, eshte në kërkim të vajzës në malet rreth Sante Fe - duke shpresuar se i huaji do ta kthej në shtëpi të sigurtë.

Një konsideratë duhet të jepet. Përveç nga ky rast rrëmbimi, (ndoshta një mashtrim ..) duhet të ishte bërë publicitet negativ për praninë JashtëTokësore.

Duke rikujtuar lajmin e anijeje kozmike gjigande, e cila do të arrijë në Tokë në fund të nëntorit 2011, e gjithë kjo mund të jetë një fije komploti që na çon për të kuptuar se në prapaskenë ka një udheheqes ( Qeveri Globale-Illuminati), qe kane programuar me kohë nformata / dezinformata, për të shpallur se per botën e ardhshme, Alienet janë armiqte, biles shume te rrezikshem dhe te keqinje.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons