Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një sondë që merrej me studimin e Diellit ka filmuar “objektin” klasik. Ndonëse duket thjesht një njollë. Atëherë, vërtet jemi të vetëm në Univers, apo jo? Sonda Stereo e NASA-s, e dërguar në orbitë për të studiuar Diellin, ka filmuar një objekt gjigant dhe inkandeshent që gjendej afër Mërkurit, planetit të parë të sistemit diellor. Pas disa momentesh, objekti në fjalë u zhduk pa lënë gjurmë. Menjëherë ka shpërthyer debati: NASA ka filmuar një anije hapësinore aliene? Bëhet fjalë për provën përfundimtare mbi ekzistencën e jashtëtokësorëve? Çfarë është është ajo dritë, ndonjë anije hapësinore? Profesionistët e sektorit duket se mendojnë që “jo”, teksa kanë shpjeguar se sipas tyre bëhet fjalë për një imazh normal të Mërkurit, me një “njollë” të shfaqur për shkak të kodifikimit të imazheve që vijnë nga teleskopi. Imazhe që përbunohen nga kompjuteri dy herë, në mënyrë për të shtuar definicionin. “Më pëlqen të bëhem plangprishës – ka deklaruar eksperti Ian O’Neill -, por nuk ka alieno të parkuar jashtë Mërkurit...”. Gjithsecili mund të shohë videon këtu poshtë dhe të krijojë bindjen e tij.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons