Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 5]


1 A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 09:58

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

shum rrall

http://kuqezi.albanianforum.net/

91 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 04 Mar 2013, 14:58

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
shpesh

92 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 04 Mar 2013, 19:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

93 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 05 Mar 2013, 20:56

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
pooo

94 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 06 Mar 2013, 05:26

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
se perdor hiccc


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

95 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 07 Mar 2013, 12:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kur duhet

96 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 15 Mar 2013, 11:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

97 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 20 Mar 2013, 12:10

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
nganjehere ne dite

98 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 21 Mar 2013, 23:47

Vesa

avatar
sa her qe ndegjohem me te apo shihem

99 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 22 Mar 2013, 05:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
se perdor hiqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

100 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 27 Apr 2013, 06:14

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
varet nga ngrohtesia

101 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 03 May 2013, 15:48

luani

avatar
Administrator
Administrator
jo shum shpesh

102 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 06 May 2013, 14:59

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kur duhet

103 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 06 May 2013, 18:51

luani

avatar
Administrator
Administrator
jo shume

104 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 10 May 2013, 12:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ska lidhje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

105 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 10 May 2013, 12:28

luani

avatar
Administrator
Administrator
jo

106 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 05:46

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
joo ska lidhje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

107 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 07:45

luani

avatar
Administrator
Administrator
jo !

108 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 17:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
se them hiqqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

109 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 17:08

luani

avatar
Administrator
Administrator
Jo! Shume rralle .

110 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 11 May 2013, 17:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
joooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

111 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 12 May 2013, 04:39

luani

avatar
Administrator
Administrator
jo.

112 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 12 May 2013, 16:02

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

113 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 14 May 2013, 11:42

luani

avatar
Administrator
Administrator
Rralle po per malle.

114 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 14 May 2013, 14:13

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
joooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

115 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Thu 20 Jun 2013, 19:00

luani

avatar
Administrator
Administrator
Jo ! E perdor rralle por per malle.

116 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 02 Jul 2013, 17:22

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jo vec npoezi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

117 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 03 Jul 2013, 05:54

Klio

avatar
Moderator
Moderator
po i them atij qe e due


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

118 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Fri 05 Jul 2013, 15:19

luani

avatar
Administrator
Administrator
Jo

119 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 06 Jul 2013, 06:44

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
joooo veq npoezi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

120 Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 06 Jul 2013, 08:33

luani

avatar
Administrator
Administrator
Jo

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons