Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ne sa gjuhe dini te thuani fjalen TE DUA... prej Sun 06 May 2012, 12:54

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
Un filloj me TE DUA SHQIP dhe me TI AMO ITALISHT...

TANI VAZHDONI JU...

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahah dhe ne shqip nuk e them dot


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ahah dhe ne shqip nuk e them dot

jo thuaj dhe ne shqip....ska rensi...hahaha

Vizitor

avatar
Vizitor
TE DUA
TI AMO
TI CHIERO
I LOVE YOU
TI VOJ
SAGAPO
İSTİYORUM
希望

Vizitor

avatar
Vizitor
ne nje e ajo eshte gjua nenes

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:TE DUA
TI AMO
TI CHIERO
I LOVE YOU
TI VOJ
SAGAPO
İSTİYORUM
希望

hahahah dhe ne cinese e dike bravoooo

Vizitor

avatar
Vizitor
@Ana Marjana shkruajti:
Kristina shkruajti:TE DUA
TI AMO
TI CHIERO
I LOVE YOU
TI VOJ
SAGAPO
İSTİYORUM
希望

hahahah dhe ne cinese e dike bravoooo
i kam thartu trute..per ti mesuar..po ajde gjej djalin t ja thuash

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:TE DUA
TI AMO
TI CHIERO
I LOVE YOU
TI VOJ
SAGAPO
İSTİYORUM
希望

[img] [img] hahahah dhe ne cinese e dike bravoooo
i kam thartu trute..per ti mesuar..po ajde gjej djalin t ja thuash

...mos ja thuj kujt pra mbaje per vedi se do te vin aj qe do e meritojn kete fjal...pa merak

Vizitor

avatar
Vizitor
@Ana Marjana shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Ana Marjana shkruajti:
Kristina shkruajti:TE DUA
TI AMO
TI CHIERO
I LOVE YOU
TI VOJ
SAGAPO
İSTİYORUM
希望

[img] [img] hahahah dhe ne cinese e dike bravoooo
i kam thartu trute..per ti mesuar..po ajde gjej djalin t ja thuash

...mos ja thuj kujt pra mbaje per vedi se do te vin aj qe do e meritojn kete fjal...pa merak
mir e ke

Ana Marjana

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:TE DUA
TI AMO
TI CHIERO
I LOVE YOU
TI VOJ
SAGAPO
İSTİYORUM
希望

[img] [img] hahahah dhe ne cinese e dike bravoooo
i kam thartu trute..per ti mesuar..po ajde gjej djalin t ja thuash [img] [img]

[img] [img] [img] ...mos ja thuj kujt pra mbaje per vedi se do te vin aj qe do e meritojn kete fjal...pa merak
mir e ke

kur e kam pas naj her gabim un maj hahahaha

Vizitor

avatar
Vizitor
Te dua
Te amo
Ich Liebe dich
Seni seviorum
Vollim te
Zhytem

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Vizitor shkruajti:Te dua
Te amo
Ich Liebe dich
Seni seviorum
Vollim te
Zhytem

http://kuqezi.albanianforum.net

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ahah dhe ne shqip nuk e them dot

jo thuaj dhe ne shqip....ska rensi...hahaha
po se them dot mi


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sagapo greqisht,te amo italisht...te queiro spanjisht...por ma mir po ta them shqip te dua marrezisht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons