Forumi Kuq E Zi
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 5]


1A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 08 May 2011, 09:58

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

shum rrall

http://kuqezi.albanianforum.net/

61A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 24 Feb 2013, 10:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ne poezi pooo jo kshu kottt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

62A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 25 Feb 2013, 08:22

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ndonjehere kur te dua

63A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 25 Feb 2013, 19:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vetem npoeziiiii po jo se ndjej per njeri


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

64A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 25 Feb 2013, 19:04

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

65A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Mon 25 Feb 2013, 19:06

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sma ben zemra ta themmm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

66A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 01:46

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur me thote kjo,i pergjigjem njesoj

67A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 17:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vetem npoezi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

68A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 17:56

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
cka te perdorja tjeter

69A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 17:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
jo se sja di kuptimin prandaj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

70A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:00

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur te don dikush dhe ti e don,ky eshte kuptimi
une e perdor shpesh

71A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:01

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ajo shkruajti:jo se sja di kuptimin prandaj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

72A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:04

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
ja meson moj
po,po e perdor

73A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:05

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ska lidhje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

74A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:07

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
e perdor per vete,po edhe per kete lart,ska nevoje kjo A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 1416650876

75A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:08

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se perdor hiccc


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

76A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:11

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mos e perdor,qy

77A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:12

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
mduket fjal e kot e huj ndaj se perdor


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

78A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:14

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
fjale e embel

79A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:15

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
fjal koti sa me than


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

80A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:15

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
te dua,fjale zemre,apo koti,fjale nxitese

81A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:16

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
te dua e kon me dasht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

82A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:18

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mua,psh,apo ndonje tjeter,ku ta di une kend don ti

83A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:29

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
joooo


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

84A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Tue 26 Feb 2013, 18:30

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
poo

85A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Wed 27 Feb 2013, 20:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
se perdor hiccc


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

86A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 02 Mar 2013, 16:00

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po,po

87A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sat 02 Mar 2013, 18:17

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

88A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 03 Mar 2013, 07:41

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
vetem npoezi


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

89A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 03 Mar 2013, 15:30

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
po

90A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? - Faqe 3 Empty Re: A e perdorni shpesh fjalen "Te Dua"...? prej Sun 03 Mar 2013, 22:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons