Forumi Kuq E Zi
Ju fryen sytë dhe jeni të lodhur përdorni... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ju fryen sytë dhe jeni të lodhur përdorni... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Qëndroni me orë të tëra para kompjuterit, keni shumë orë që nuk flini gjumë apo ndoshta bëni gjumë të parehatshëm, të gjitha këto që thamë më lart ju bëjnë që shikimi të mos jetë si më parë, sepse sytë fillojnë të fryhen dhe shikimi të turbullohet.
Ajo që do t’ju ulë menjëherë fryrjen dhe lodhjen e syve është një mënyrë shumë praktike, mbi të gjitha pa harxhime. Ky është një truk i thjeshtë. Merrni boronicat dhe i zieni në ujë deri sa të përftoni një sasi çaji. Merrni disa garza dhe i lagni me lëngun e krijuar nga zierja e tyre. Me këtë përbërje duhet të bëni nga 5 – 10 minuta kompresa për sytë.
Nëse ju do të ndiqni këto hapa, sytë tuaj do të jenë të qetë dhe me plot jetë.

Ju fryen sytë dhe jeni të lodhur përdorni... Dhimje10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
interesante po qme bo se un jam bo shum dembele prz


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons