Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dafina Rexhepi duet me Ardain Bujupin prej Tue 30 Aug 2011, 10:16

Vizitor

avatar
Vizitor
Këngëtarja e re kosovare, Dafina Rexhepi është duke përgatitur një surprizë të këndshme për fansat e saj.
Në Gjermani ajo ka pasur mundësinë që të takojë talentin kosovar, që bëri bujë të madhe me paraqitjen e tij në talentet e Gjermanisë, Ardian Bujupi.
Ideja e bashkëpunimit ka qenë shumë interesante, pasi edhe Ardiani që nga përfundimi i spektaklit ku mori vendin e tretë, ka dashur të realizojë edhe ndonjë këngë në gjuhën shqipe.Realizimi i duetit ka kaluar në fazën përgatitore, por se çfarë do të dalë nga ky produkt, duhet të presim pasi të mbarojë.

2 Re: Dafina Rexhepi duet me Ardain Bujupin prej Thu 14 Feb 2013, 11:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kam ngju sa x fiksim keng e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons