Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Geti duet me Stresin kunder Noizyt prej Tue 30 Aug 2011, 10:22

Vizitor

avatar
Vizitor
Konkurrenca të shtyn në shumë mënyra të mundohesh të mposhtësh dikë. E njëjta gjë po ndodh edhe me rep këngëtarin Getoar Selimi, i cili ka udhëtuar drejt Shqipërisë për disa koncerte, por edhe për një takim shumë të rëndësishëm të cilin do ta realizojë me Stresin.Arsyeja e takimit është një bashkëpunim i ri, për të cilin dy artistët janë duke punuar. Geti më herët ka punuar me shumë reper nga Kosova, pastaj me shumë femra të njohura të muzikës, por ky do të jetë një bashkëpunim i ri dhe shumë i frytshëm, pasi është hera e parë që Geti bashkëpunon me një reper nga Shqipëria.
Arsyeja pse Geti dhe Stresi kanë filluar shoqërimin është pikërisht rivaliteti që kanë të dy me Noizy-n, rival i përbetuar i Stresit dhe i Getit gjithashtu, pasi shumë herë nëpër intervista janë sharë e madje i kanë krijuar edhe këngë njëri-tjetrit.
Noizy në anën tjetër bashkëpunon me Dj Blunt dhe Real 1, dy shokë dhe bashkëpunëtorë të dikurshëm të Getit, të cilët ishin edhe pjesë e “Baba Records”, ndërsa bashkëpunon edhe me Dudën, i cili po ashtu ka probleme me Getin. Reperët deri më tani nuk kanë pasur përplasje fizike.

2 Re: Geti duet me Stresin kunder Noizyt prej Thu 14 Feb 2013, 11:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
stresin dikur e kisha idhull ndersa sot jo se u bashkua me ketttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons