Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tuna tradhton Getin, bën duet me Noizyn prej Mon 10 Oct 2011, 19:18

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bashkëpunimi i Tunës me Noizyn për “E Diell”, nuk i ka pëlqyer aspak mikut të saj të vjetër Getoar Selimit të Tingullit të Trent.
Prive ka raportuar se së shpejti pritej që Tuna të bëhej pjesë e grupit BabaStars që përbëhet nga Tingulli 3nt e Skillz, e me të cilët është e afërt edhe Dafina Zeqiri.
Por, paraqitja me reperin Noizy, duket se i ka humbur Tunës përfundimisht “mundësinë” që të bëhet pjesë e grupit të Getit me shokë.

[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Tuna tradhton Getin, bën duet me Noizyn prej Mon 11 Feb 2013, 15:19

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e tradhti quhet kjo?pastaj do ishte keq qe noizy e tuna tbenin nje cift bashk do ishin nje cift tej mase simpatik


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons