Forumi Kuq E Zi
Dhurata, korr labirintin në fushën me misër si në foton e tyre të martesës (FOTO)							 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dhurata, korr labirintin në fushën me misër si në foton e tyre të martesës (FOTO)							 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Përvjetorët e martesës të sjellin një ndjesi tepër të veçantë në vitet e para, më pas rrjedha e jetës, fëmijët, puna, ja humbasin magjinë. Ndërsa po të kalosh 50-vite martesë, për disa çifte kjo i ka shtyrë të mblidhen edhe një herë si për ditën e tyre të dashmës…
Por një çift, në Ohajo Phillip dhe Marie Derthick ( 72 dhe 75-vjeç respektivisht) kremtojnë përvjetorin e martesës por në 50-vjetorin ajo ka marrë një dhuratë tepër të veçantë nga bashkëshorti i saj.

Phillip-i ka krijuar një labirint në fushat e mbjella me misër, për të krijuar të parë nga lart, pamjen e fotografisë së tyre të martesës. Ai e surprizoi gruan duke kositur një labirint në fushë të dukej vetëm si foto e tyre e dasmës.

Misri është ngjyra e arit kështu që ndoshta kjo ka kuptim që fermeri vendosi që papritur të surprizojë gruan e tij për 50-vjetorin e tyre të artë me një labirint foto në nder të tyre.

Ndërsa labirinti i misrii mori vetëm një ditë për tu ndërtuar, fermerit ju deshën disa muaj për dizajn.


Dhurata, korr labirintin në fushën me misër si në foton e tyre të martesës (FOTO)							 110
Dhurata, korr labirintin në fushën me misër si në foton e tyre të martesës (FOTO)							 2


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons