Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Naten e marteses e kalojne ne burg prej Mon 09 May 2011, 12:10

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Çifti amerikan natën e parë të martesës e kaloi në qelitë e ndara të burgut, pasi nusja e sulmoi ish-dashnoren e dhëndrit. Nusja tentoi ta shkelte me automobil ish-femrën e burrit të saj së bashku me fëmijën e saj, i thanë BBC-së zyrtarët e policisë. Marissa Ann Putignano-Keene nga Massachusetts është akuzuar për sulm në të cilin për fat askush nuk mbeti i lënduar. Sapo e pa ish-dashnoren e burrit hapi dritaren e automobilit dhe filloi të bërtasë, të shajë, ndërsa më pas iu qep pas me automobil. Dhëndëri, 37 vjeçari Timothy Keene i cili në momentin e sulmit gjendej në ulësen e përparme po ashtu është akuzuar sepse nuk ka ndërmarrë asgjë për ta parandaluar incidentin, kështu që së bashku me nusen e kaluan natën në burg - por ndaras.

http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons