Forumi Kuq E Zi
Dhurata e shtrenjtë e JLo për të dashurin  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dhurata e shtrenjtë e JLo për të dashurin  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Jennifer Lopez po jeton rininë e saj të dytë në krah të Casper Smart, i dashuri rreth 20 vjet më i ri. Këngëtarja dhe balerini kanë një marrëdhënie që bazohet në luks dhe kur bëhet fjalë për dhurata Lopez tregohet shumë dorëlëshuar. Smart mbushte 25 vjeç dhe 42-vjeçarja i bëri dhuratë një kamionçinë luksoze që e la me gojë hapur djaloshin.Jennifer Lopez kishte organizuar gjithashtu një festë private për ditëlindje dhe Casper Smart ishte gjithë kohës me një buzëqeshje të stampuar në fytyrë. Pas përfundimit të festës, çifti u largua i lumtur me kamionçinën e re.Edhe pse kanë shumë diferencë në moshë dashuria e tyre duket e sinqertë dhe dhuratat e shtrenjta nuk bëjnë gjë tjetër vetëm sa shtojnë ndjenjën.
tch

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
kujt ua jep zoti leket bash atyre qe sdinn lol me i perdor


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons