Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Në tren gjeti çekun prej 1.43 milion eurosh prej Tue 01 Oct 2013, 17:54

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Në tren gjeti çekun prej 1.43 milion eurosh

Një punëtor në Madrid ka mbetur i shokuar kur e ka gjetur një çek në vlerë prej 1.43 milion eurosh në një tren metroje.Punonjësi Emilio Guerra ia ka dorëzuar menaxherit të tij ato që kishte gjetur. Çeku gjendej brenda një portofoli, ku gjendej edhe leja e vozitjes dhe disa kartela krediti të pronarit.“U shokuam. Na u desh t’i numëronim zerot disa herë, sepse nuk mund të besonim. Është e pabesueshme që ekzistojnë njerëz që kanë aq shumë para dhe të tjerë që kanë aq pak”, është shprehur menaxheri Jose Manuel del Cura për El Pais.Më pas, portofoli i është dorëzuar policisë që është vënë në kërkim të pronarit.“E kemi emrin e tij. Po përpiqemi ta gjejmë këtë person. Mirëpo, nuk do t’ia japim menjëherë. Duhet të verifikojmë se prejardhja e parave nuk është e paligjshme”, është shprehur një zëdhënës policie.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons